לקבלת פרטים נוספים על החבילות לעסקים, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  מארזים וחבילות שי לעובדים לפסח

  כמה עסקים מקבלים את ברכת הדרך מאנשים שחיו 3000 שנה קודם?

  30 שנה אחרי שנטעה כרם זיתים בחבל לכיש, גילתה משפחת תמיר שבמקום נמצאה גת ביזנטית המעידה על קרקע פוריה לפעילות חקלאית ענפה. כך נבחר השם: פתורה, כשמה של העיר הקדומה. המשק מתמחה בגידולי זיתים וענבים, בהפקת שמן זית בעל הכרה עולמית, יינות בוטיק ודבש בלתי נשכח. אנשי פתורה הם חקלאים בעלי מודעות אקולוגית, החיים את הטבע ומקפידים על תהליכי גידול טבעיים, כדי להציע לחובבי הקולינריה הארצישראלית את מיטב המוצרים שהאדמה יודעת להניב מתוכה. את הטעמים הנפלאים אפשר לרכוש במארזים מיוחדים.  טעמים נפלאים עם ארומה משכרת שכמוה לא פגשתם… לפחות מאז תקופת התנ"ך.

  צברנו ניסיון של למעלה מ-10 שנים באספקת מתנות ומארזי שי לחברות וארגונים בארץ ובעולם בחגים הישראליים וגם בחג המולד.  למרות היותנו עסק קטן, ניהלנו פרויקטים בתחום המארזים מול החברות הגדולות במשק ובהצלחה רבה.

  כל המוצרים מיוצרים בארץ ומבוססים על חומרי הגלם של החקלאות הדרומית. כך שהלקוח שרוכש מאתנו מקבל את התוצרת הטובה ביותר וגם נרתם לייצב את החקלאות המקומית שסובלת מקשיים רבים בשנים האחרונות.

  השילוב של תוצרת מקומית משובחת המיוצרת על ידי משק חקלאי קטן בתוספת אריזה מעוצבת ואלגנטית, יוצר תמהיל מושלם שכל חובבי הקולינריה הישראלית ייהנו לקבל.

  לפרטים נוספים, הזמנות, מארזים בהתאמה אישית ואפשרויות מיתוג נשמח לעמוד לרשותכם:
  חלי 054-9852860 | [email protected] | ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.