דבש טבעי לא מחומם הוא מעדן שהטבע מספק לנו, ביטוי של הפריחה, אור השמש וכמובן הדבורים הנהדרות, שבלעדיהן כל זה לא היה קורה.

בתור יצרני דבש, אנחנו לא ממש מבינים למה דבש מתקשר לרוב האנשים כמשהו שמיוחד לראש השנה. אצלנו דבש הוא אורח של כבוד במטבח כל השנה: באפייה, בבישול, בתה, או סתם כך על לחם עם חמאה. רגע, וניסיתם פעם לערבב טחינה גולמית עם דבש? וואו… כמה פשוט, ככה טעים. יותר שווה מכל חלווה מוכנה שתמצאו.

בעינינו מה שהכי מדהים בדבש זה אופן הייצור שלו, שהוא פלאי ממש, והעובדה שהוא לא רק טעים, אלא גם ממש בריא! בתור אחד המזונות הקדומים שקיימים, דבש תורם לבריאות הגוף הן כמאכל והן בשימוש חיצוני.

הוא שופע ויטמינים ומינרלים, חומצות אמינו ואנזימים מסוגים שונים, הוא אנטי-דלקתי, אנטיספטי, אנטי בקטריאלי ואנטי פטרייתי. לא סתם דבש ותוצריו מכונים 'האנטיביוטיקה של הטבע'.

לפי הרפואה הסינית דבש טבעי (דבש טהור ולא מחומם) משכך כאבים, מנטרל רעילות בדם ומועיל לתפקוד הכבד. הוא מסייע בטיפול בבעיות מפרקים ומעולה במקרים של צרידות או יובש בגרון. במריחה חיצונית הוא מזרז הגלדה של פצעים, מזרז התפתחות תאים חדשים והחלמה של האזור הפצוע.
דבש מומלץ מאוד לצריכה במצבים בהם הגוף מתאושש ממחלה קשה, מעבודה מאומצת, ולנשים אחרי לידה או בזמן המחזור החודשי.