בארץ ובעולם קיימים מאות ואולי אף אלפים סוגים של פרחים. תפקידם החשוב של הדבורים בהאבקת הפרחים מביא לכך שנוצרים המון סוגי דבש. אנחנו בפתורה עסוקים כל ימי השנה ברדיית הדבש. בכל עונה הרדייה מתבצעת מסוגי פרחי שונים. כיום אנחנו מאפשרים ללקוחותינו להנות כמעט לאור כל השנה מסוגי הדבש הבאים-

דבש פרחי קיץ ואקליפטוס

דבש הנאסף ממגוון פרחי בר קיציים בחודשים אפריל עד יוני. מלבד פרחי האקליפטוס, בולטים צמחי מרווה ושפתניים אחרים, ורדניים, תלתנים ועוד. מגוון הפרחים הרב מהם נאגר הדבש, יוצר טעם עשיר ותכונות מרפא רבות. לרוב בעל גוון כהה (תלוי בסוג האיקליפטוס), טעמו עז, מצוין לזיגוג עוף ולאוהבי החריפות.

דבש מפרחי פרי הדר

דבש המופק מפריחת פרדסים.  רוב הדבש של פתורה מבוסס על פרחי ההדרים, בעיקר תפוזים. גוון הדבש בהיר, בעל טעם וניחוח של פריחת ההדרים. הדבש האהוב והמבוקש בישראל, מתאים לעוגות ותבשילים.

דבש מפרחי בר

בקטגוריה זו נכנסים סוגי פרחים רבים כגון- תלתן, מרווה, עירית, חצב ועוד. גוון הדבש בהיר וטעמו עדין ורך.  מצוין מאכלי קיץ קרים- יוגורט, גלידה ופירות וגם סתם ככה עם כפית ישר לתוך הפה.

בעקבות החוסר בדבש שנוצר בשנים האחרונות, שינויי האקלים וסוגי פריחה חדשים שהגיעו לארץ, אפשר לראות את העולם החדש של סוגי הדבש שעולה על המדפים- פרחי אבוקדו, בצל ותבלינים שונים, זעתר בעיקר.  הכל מאוד טעים ובריא. כל אחד יכול לבחור את טעמו האישי.