חג פסח המתקרב ובא אלינו, הוא כידוע לכל חג החירות. חג שמקדש שחרור וגאולה לצד מחשבה על האחר והנזקק. לא תמיד אנחנו עוצרים לחשוב על המשמעויות הנלוות כשאנחנו בוחרים מתנה לחג זה – לעובדים שלנו, למשפחתנו, או למארחים בערב החג.

תמיד אומרים שהכי טוב לבחור מתנה שהיינו רוצים לקבל בעצמנו. בעינינו הכי כיף לקבל מתנה עם ערך מוסף, שהיא לא רק נאה לעין (או טעימה לחיך, במקרה שלנו), אלא גם טומנת בחובה מעשה טוב, נתינה, תרומה לקהילה.

כדי ליישם הלכה למעשה את העקרונות הללו, בחרנו השנה להציע לכם לכבוד פסח קולקציה של חבילות שי לחג שמיוצרים תוך הקפדה יתרה על הערכים שבעינינו הם כה חשובים.
המארזים מיוצרים בישראל בתנאי שכר הוגן, ולשם אריזתם אנו מעסיקים עובדים מקרב אוכלוסיות מוחלשות מאזור הדרום ומקפידים על תנאי העסקה מכבדים ותשלום שכר הוגן בעבור עבודתם.

תוסיפו לכך את המוצרים הנהדרים שלנו – מיטב התוצרת החקלאית הישראלית של חבל לכיש: שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה, יין בוטיק משובח בייצור ידני מוקפד, דבש טהור ואיכותי ומני מעדנים שאנחנו מכינים בעצמנו; דאגו לארוז הכל בקופסאות יפיפיות ובמיתוג אביבי ואלגנטי – ותקבלו מתנה שבאמת כיף להעניק. אחת כזאת שהייתם שמחים לקבל בעצמכם.