את המוצרים המופלאים של פתורה ואת שלל הטעמים, ניתן לקבל במשלוח מידי עד לכתובת הרצויה לכם. בעת ביצוע הזמנה באתר, יש באפשרותכם לבחור אם תרצו לקבל את המשלוח לכתובת שלכם, לכתובת אחרת שתבחרו או לבצע איסוף עצמי מחנות המשק. בקנייה מעל 300 ₪, המשלוח הוא חינם.

אנחנו מספקים כל השנה שירות משלוחים להזמנת שמן זית, זיתים, דבש טהור, מוצרי המעדנייה, יינות בוטיק ועוד. בתקופות החגים אנו מספקים מתנות ומארזי שי ישירות אליכם או לכתובת של יקיריכם, בתוספת ברכה מודפסת לפי בקשה.

לחברות וארגונים יש אפשרות לתאם אתנו במיוחד זמן הגעה מדויק כדי לספק בהצלחה מארזי שי ומתנות לאירועי חברה, הרמות כוסית ומפגשים אחרים. כך שהמשלוח יגיע בתזמון מדויק ולא יפריע מבחינת מקום וכמובן שלא תתגלה ההפתעה.

במסגרת שירות המשלוחים שלנו, אנו מתחייבים לספק את ההזמנה תוך 4 ימי עסקים, במשלוח אישי עד לפתח הבית. יש אפשרות להקדים את המשלוח באמצעות "משלוח אקספרס", אספקה בתוך 24 שעות. עבור שירות זה נגבה תשלום בהתאם לאזור בארץ ואנחנו מוציאים שליח מיוחד עם ההזמנה שלכם.

אנו שמים דגש רב במתן שירות איכותי, המוצרים נארזים בצורה מוקפדת וניתנת תשומת לב מרבית לשמירת המוצרים בתנאים האופטימליים עד ההגעה לבית הלקוח.

נשמח שגם אתם תחוו את השירות והאיכות של פתורה, אז נסו אותנו.