קידום הרגלי צריכה של חומרי גלם איכותיים ובריאים, במינון נכון עשוי לשפר את חיי היומיום שלנו באופן משמעותי. ברצוננו להדגיש את היתרונות הבריאותיים של כמה מזונות טבעיים אשר שימשו במשך מאות ואלפי שנים לקידום בריאות ומניעת מחלות.

הטבה לקוראי הכתבה – 10% הנחה בהקלדת קופון WOW10

  • ללא כפל מבצעים | מימוש אחד ללקוח | ט.ל.ח

שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה

שמן זית הוא מרכיב בסיסי בתזונה הים תיכונית ונקשר למגוון יתרונות בריאותיים. אחת הסיבות העיקריות לכך היא התכולה הגבוהה של פוליפנולים, שהם תרכובות טבעיות בעלות תכונות נוגדות חמצון, אנטי דלקתיות ואנטי מיקרוביאליות. פוליפנולים אלו נמצאים בפרי עץ הזית ומופקים בעת יצירת השמן. הוכח כי הפוליפנולים בשמן הזית מסייעים ב:
הפחתת רמת הכולסטרול בדם – שמנוניות שמן הזית כוללת ברובה חומצה אולאית התורמת לאיזון רמת הכולסטרול בגוף.
הפחתת לחץ דם – חוקרים סוברים כי החומצה האולאית תורמת רבות גם להורדת לחץ דם
הפחתת תהליכי חמצון – הפוליפנולים בשמן הזית גורם משמעותי המפחית סיכון לחמצון שומנים בזרם הדם
הפחתת קרישיות בדם – הפוליפנולים בשמן זית מסייעים לטסיות הדם למניעת קרישיות יתר של הדם
הפחתת הסיכון לסרטן – נמצא במחקרים כי צריכת חומצה אולאית משמן זית היו קשורים להפחתה בסיכון לסרטן
הפחתת הסיכון לסוכרת – צריכת חומצות שומן רוויות מפחיתה את הרגישות לאינסולין
תפקוד המוח – במחקר נמצא שהזיכרון החזותי ורהיטות הדיבור היו ניתנים לשיפור בעזרת שימוש אינטנסיבי בשמן זית
בריאות העצם – רמות טובות יותר של סידן בדם נמצאו קשורות לצריכת שמן זית.
הנתונים נלקחו מענף הזית במועצת הצמחים

שמני הזית שלנו בפתורה בוטיק משפחתי מיוצרים בקפידה תוך שימוש בשיטות חקלאות בנות קיימא המפחיתות את הצורך בדשנים או חומרי הדברה. הזיתים נמסקים בשיטות מיוחדות ובטמפרטורות אופטימליות לשמירה על הזיתים ונבדקים במהלך המסיק  לאיתור פגמים לפני יצירת השמן. השמן מאוחסן בתנאים אופטימליים השומרים על טריותו ואיכותו לרבות אחוזי חומציות נמוכה. המחויבות שלנו לדיוק וטיפול מבטיחה שמן זית כתית מעולה ללא רבב.

דבש גולמי טהור

הדבש שימש כממתיק טבעי מזה אלפי שנים וידוע גם בתכונותיו האנטי-בקטריאליות והאנטי דלקתיות.
הדבש מכיל נוגדי חמצון טבעיים ופיטונוטריאנטים, שהם תרכובות טבעיות המצויות בצמחים ואחראיות לצבע, לטעם ולארומה של מזונות רבים מהצומח לרבות פירות, ירקות, אגוזים וזרעים. כיוון שדבש הוא מוצר טבעי המיוצר על ידי דבורים מצוף הפרחים, הוא מכיל מגוון פיטונוטריאנטים הנמצאים בצמחים שהדבורים מבקרות בהם.
פיטונוטריאנטים אלה יכולים לסייע בהגנה על הגוף מפני נזקים הנגרמים על ידי רדיקלים חופשיים
מקל על דלקות גרון, שיעול וליחה
מונע זיהומים בדרכי הנשימה
יעיל כחומר אנטי־בקטריאלי גם בפצעים
יכול לסייע בריפוי דלקות וכיב קיבה
מעולה לספורטאים ע”י שמירת הגליקוגן בגוף
מחזק את המערכת החיסונית

אנו מתגאים בעובדה שהדבש שלנו נאסף ביד, ללא כל התערבות מכונות או שיטות מלאכותיות, אינו עובר חימום וללא תוספת סוכר מלאכותי. בהתאם לפרחים שהדבורים ניזונות מהן, אנו מייצרים סוגים שונים של דבש: דבש מפרחי בר, דבש מפרחי אקליפטוס, דבש מפרחי שיזף, דבש מפרחי הדרים, דבש מפרחי תלתן ודבש מפרחי אבוקדו.

הרגלים בריאים ומזונות מזינים שתומכים ברווחתנו. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי בחירה במוצרים טבעיים העשויים מחומרים טריים ושלמים.

ממרחים וריבות

מחלקת הממרחים והריבות שלנו מספקת מגוון מרתק וססגוני מלא טעמים ואפשרויות. מוצרים אלה מיוצרים תוך שימוש בפירות וירקות טריים בלבד, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל, שומן טראס או כולסטרול, מה שמבטיח שהם טבעיים לחלוטין תוך תשומת לב רבה לשמירת טעמם המקורי.

תבליני פלאו וחליטות

תבלינים לא רק מוסיפים טעמים וארומות לאוכל, אלה גם המון ערכים תזונתיים עשירים. חלקם עשויים לתרום לתפקוד הלב ואחרים אף יכולים לעזור במניעת סרטן!
ניתן להשיג אצלנו גם תבליני פלאו, שהם תבלינים טהורים, טריים, ללא שמן, ללא חומרים משמרים, ללא תוספות מיותרות אחרות והם 100% תבלינים טהורים.
חליטות טהורות: קינמון סיני, לימונית ולואיזה, תה סיני ירוק ממוצרים טבעיים וטהורים, בייבוש טבעי, ללא תהליך עיבוד, ללא חומרים משמרים, ללא תוספות אחרות.
חלק מהמידע נלקח בהשראה מהאתר של קופ”ח כללית